Anime 4 U
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hello!!! ^ ^

2 participanți

In jos

Hello!!! ^ ^ Empty Hello!!! ^ ^

Mesaj  Misa Amane Joi Feb 05, 2009 3:31 pm

Heya!
Ma numesc Delia, sunt din Bacau si am 14 ani.Anime'urile mele preferate sunt Kiddy Grade, Spiral, Death note, Paradise kiss, Vampire knight, Gravitation si Kaleido star...citesc manga...favorita mea e Boku ni natta watashi dupa care imi mai plac Bitter Virgin si Desire Climax.Ador tot ce tine de Japonia...sunt fana An Cafe si T.A.T.U ^^...ascult cam orice inafara de manele si populara...sunt in zodia balanta, culorile mele favorite sunt mov, galben si roz...si sunt moarta dupa pisici
Sunt o fire prietenoasa, uneori calma care cauta mereu noi aventuri.Urasc oamenii falsi cu aere de superioritate si pe cei laudarosi.Citesc carti, scriitorul meu preferat e Paulo Coelho iar cartea mea favorita este ''Veronika se hotaraste sa moara''
Imi place sa'mi petrec timpul alaturi de prieteni sau pe net, in general pe mess sau forumuri ^^
Personajele mele favorite din anime'uri sunt Eclair din Kiddy Grade, Ayumu Narumi din Spiral si Light din Death note.Din manga o prefer pe Mio din Desire Climax si Itou din Boku ni Natta Watashi
Imi place 'sa ma joc' prin programe de editat poze.Sunt de asemenea o maniaca a AMV'urilor si a ficurilor.
Sper sa ne intelgeeeem!!!
Misa Amane
Misa Amane
Membru

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 29
Data de inscriere : 05/02/2009

Sus In jos

Hello!!! ^ ^ Empty Re: Hello!!! ^ ^

Mesaj  Kamishiro Sam Feb 07, 2009 1:45 am

Bun Venit Delia Very Happy! Distractie placuta si Happy pOsting...
intrebari nu am, ai spus tOt Razz...
Very Happy... distractie placuta ! Very Happy
Kamishiro
Kamishiro
Admin

Numarul mesajelor : 384
Varsta : 29
Data de inscriere : 11/10/2008

http://fantasy-anime.rpg-dynasty.net

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum